Bostadsrättsföreningen kompassen

12:46
 |  1 Comments

Brf hallonbergen

Kompassen - en bostadsrättsförening på Söder i Halmstad. I bostadsrättsföreningen finns 38 lägenheter i tre femvåningshus belägna på Söder nära Nissan och Halmstads centrum. Husen var färdigbyggda Byggherre var JM fastigheter. Här kan du se en liten film från vår gård:

Brf kompassen 1 sundbyberg

I bostadsrättsföreningen finns 38 lägenheter i tre femvåningshus belägna på Söder nära Nissan och Halmstads centrum. Föreningens adresser är Södra vägen 17, 19 och Husen var färdigbyggda byggdes

September: 14/9 kl kommer vi

  BRF Kompassen är en äkta bostadsrättsförening med 95 lägenheter i Helsingborg. Föreningen bildades år

Vi har noterat att det

Brf Kompassen. ORGANISATIONSFORM/TYP Bostadsrättsförening. ANTAL LÄGENHETER ANTAL LOKALER 1. ÖVERLÅTELSEAVGIFT *. FÖRENINGEN TILLÅTER DELAT ÄGANDE Nej. FÖRENINGEN TILLÅTER JURIDISK PERSON SOM KÖPARE Ja. FÖRENINGEN ÄGER MARKEN Ja. *Betalas av köpare.
 • bostadsrättsföreningen kompassen

 • Styrelsen i BRF Kompassen i

  Bostadsrättsföreningen Kompassen, Drottninggatan D, 33 Helsingborg. Ansvarig Inger Eva-Christin Stigborn Widlund 73 år. På Ratsit hittar du Telefonnummer Adress Årsredovisning m.m. Alltid uppdaterat.


   Styrelsen i HSB BRF

  Då är det för årsstämma för bostadsrättsföreningen Kompassen. Vi ses den 7 juni i Marinstugan. Vi börjar och förutom årsmötesförhandlingar bjuder vi på Uppfräschning av gården. Under perioden april pågår det uppfräschning av vår gård.

  Brf Kompassrosen Hemsida från

  Bostadsrättsföreningen Kompassen – : På hittar du kontakt-och företagsinformation, nyckeltal, lön till VD & styrelse m.m.


 • BRF Kompassen är en äkta
 • BRF Kompassen är en äkta

 • Bostadsrättsföreningen Kompassen i Slättanäs, org. nr. (), i Ronneby kommun som registrerats hos Bolagsverket har till ändamål att främja medlemmarnas ekonomiska intressen genom att i föreningens hus upplåta bostadslägenheter under nyttjanderätt och utan tidsbegränsning.
 • Copyright ©dedly.school-usk.edu.pl 2023